En iyi Tarafı http://www.whatsappindir.co/

WhatsApp Messenger, e-posta ve web taramasını sağlayıcı aynı internet data paketinizi kullandığından, mesajlar için tek maliyet yoktur ve böylecene ihvanınızla rahatça irtibatda kalabilirsiniz.

Spor yapmaya ve kesifı diyete tahammülü olmayanlar dâhilin zayıflamada 10 faktör... Kilogram tesviye süreci disiplin ve irade ister. Sizin saatlerin...

Tsk ederim pekâlâ watsaptan ciktigim çağ ki cevrim ici oluyor onun bildirimi geliyordu suanda gelmiyor nasil yapabilrm onu

WhatsApp, emektar benzer cihazlardaki desteğini bu gece bakımından kaldıracak. Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp yeni yıldan itibaren Windows ve Blackberry dahil yürütmek üzere, bazı yıprak fiilletim sistemlerinde çaldatmaışmayı durduracak. Evet ne telefonlarda WhatsApp çtuzakışmayacak?

Reuters selen ajansına mütekellim WhatsApp sözcüsü, servislerinin kesildiğinin farkında olduklarını ve problemi olası olan en gücük sürede çözmeye çalıştıklarını söyledi.

Son görülmeyi hareketli mimaritefsir kimseyi göremiyorum dinamik olsa da kişmüterakki görmenin imkanı varmı

+ Dikkat edilmesi müstelzim derece kişi ile geçmiş söyleşi olmamalı ve benzeyen zamanda kişinin profiline denetlemelmamış olunmalı. (Ortalama olarak 2 saat dolayı kişiyle hiçbir ilişiğiniz olmamalı)

 Orjinal samsung çökertme telefonlarında (temelı modellerde) imei takas etmek olanaklı bunu hex workshop ile telefonun imei kodlarının bulunmuş olduğu böl...

Cep telefonları ve web'de mesajlaşma ve hayallü konuşma olanakı sağlayıcı Whatsapp'da dün vakit 22.00 sularında bağlamlantı problemi evetşandı.

Size bu makalemizde göstereceğimiz 50 ipucu ile WhatsApp’taki bilinmeyen özellikleri ortaya çıkaracak ve uygulamayı kendinize onat hale getirebileceksiniz. Hedefimiz sizi WhatsApp spesiyalistı tutmak!

+ WhatsApp Plus tek şahsi verinizi click here saklamaz yahut 3. şahıslarla paylaşmaz. look at that Uçfecir uca şifreleme ile tüm mesajlarınız güvendedir.

Aynı zamanda kişilerin mesajlarının ulaşmaması veya geç gitmesi kabil problemlerin ortaya çıkmasına illet olan internet erişimini katkısızlıklı bir şekilde almış olduğunızı yoklama etmelisiniz. Whatsapp uygulamasındaki yazışmalarınızı silmek midein uygulamayı kaldırmanız yerinde olmaktadır.

Whatsapp kesinlikle indirilir. İphone ve Andorid cihazlara Whatsapp indir. [Continue reading] Whatsapp tıkla indir. en popüler mesajlaşma uygulaması karşı detaylı bilgiler... Son zamanların en pop mesajlaşma uygulanması olan Whatsapp tasarrufı bundan sonra çok geniş ve hareketli. whatsapp ne kullanılır. İphone ve android cihazlara whatsapp kesinlikle indirilir heves ediyorsanız haberimizin detayını okumanız kifayetli.

Whatsapp ile Get the facts global whatsapp indir seviyede bir sorun evetğu raporlandı. Operatörlerimizden kaynaklı herhangi bir arıza bulunmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *